Penzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha :::

Penzion A. V. Pension Praha / Praha 4-Chodov

A. V. Pension Praha je příjemný útulný rodinný penzion, který se nachází v klidné vilové čtvrti jen několik minut od stanice metra Chodov. A. V. Pension Praha, s výborným spojením do centra Prahy, provozuje ubytovací služby již od roku 1991.

A. V. Pension Praha ubytování
Hostům je k dispozici osm dvou až tří-lůžkových pokojů. Maximální kapacita s přistýlkami je 20 lidí (optimum 16 lidí). V letním období je v zahradě k dispozici pro osvěžení bazén a posezení na terase. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Parkování je možné před objektem v ulici Malebná nebo v blízkých hlídaných garážích P+R v obchodním centru Chodov.

A. V. Pension Praha pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny minibary, WiFi připojením na Internet, budíkem, fénem, varnou konvicí s hrnečky, kávou a čajem; na přání barevným televizorem se satelitem. Podkrovní pokoje mají společnou koupelnu s vanou a WC. Cena dvoulůžkového pokoje od 1200,- Kč / noc dle sezóny a vybavení pokoje.

Ubytování v Praze A. V. Pension Praha služby v okolí
Čtyři minuty pěšky od penzionu na stanici metra Chodov Vám poslouží svými službami nové obchodně-společenské Centrum Chodov s 210 obchody, 6 kavárnami, 10 restauracemi, Billiard centrem, fitness centrem, garážemi P+ R. V okolí domu se nachází několik výborných restaurací, kde se dá dobře a levně povečeřet, např. Vinárna U Papežů, nebo Restaurace na Rychtě. V sousedství se nachází zajímavá galerie Cesty ke světlu a historická kruhová budova - stavba ze 13. století - Chodovská tvrz, kde je koncertní sál, galerie a restaurace. Milovníky přírody a pohybu na čerstvém vzduchu potěší možnost procházek v blízkém Kunratickém lese, nebo Hostivařském lesoparku.

A. V. Pension Praha navigace
1. Z dálnice D1 od Brna sjezd 2B, rovně přes světelně řízenou křižovatku, Chilskou ulicí kolem stanice metra Opatov na Litochlebské náměstí, z kruhového objezdu ulicí Türkova; odbočit vlevo, ulicí Starochodovská do ulice K Remízku, třetí odbočka do Malebné, pension je čtvrtý dům po pravé straně.
2. Z dálnice D1 od centra Prahy za benzínovou stanicí Agip sjezdem k obchodnímu centru Chodov, na světlech odbočit doprava a podjet dálnici ulicí Pod Chodovem. U následujícího mostu odbočit vpravo na Türkovu ulici, z té odbočit doprava a po několika metrech opět doprava do Starochodovské ulice. Starochodovskou obloukem doleva do ulice K Remízku, dále jako výše.
3. Z letiště autobusem č. 119 na stanici metra Dejvická (metro trasy "A"). Trasou "A" do stanici metra Muzeum, kde přestoupíte na trasu "C" a dále pojedete až do stanice Chodov.
4. Z Hlavního nádraží nebo nádraží Praha Holešovice přímo linkou "C" na stanici metra Chodov (směr Háje).
Na stanici metra Chodov vystoupíte prvním východem vlevo směr Starochodovská ulice, Chodov; nahoře po levé straně je most pro pěší přes dálnici D1, přes který přejdete. Malebná ulice je druhá příčná za mostem. Zde odbočte doleva. Penzion dům č. p. 75 je čtvrtý po levé straně (mezi příčnými ulicemi K Dubu a K Remízku).

Penzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha - je k dispozici letní terasaPenzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha - krytý bazén v hotelu.Penzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 4-Chodov  A. V. Pension Praha - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Penzion A. V. Pension Praha, Malebná 1172/75
Praha 4-Chodov 14900 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Pension-Praha-AV@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion A. V. Pension Praha ubytování Praha 4-Chodov  Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: